SZKOLENIA KITESURFINGOWE


Latem przenosimy nasze zajawki i szkolenia nad zatokę pucką, gdzie prym niezmiennie wiedzie kitesurfing. Indywidualnie, grupowo, na wszystkich poziomach zaawansowania, przeprowadzimy dla Was szkolenie. Jeśli gdzieś nad zatoką jest wiatr, znajdziemy go i pojedziemy tam, aby nie tracić żadnego wietrznego dnia wakacji.

Nauka kitesurfingu, powinna zawsze odbywać się pod opieką doświadczonego instruktora!

Szkolenia kite prowadzimy zgodnie z standardami IKO (International kiteboarding Organization). Po zakończonym kursie, instruktorzy wystawiają międzynarodowy certyfikat IKO będącym swoistym prawem jazdy kite-surfingu. Realizujemy szkolenia kite, dla osób dopiero zaczynających swą przygodę z latawcem jak i z osobami pragnącymi poprawić swoje umiejętności pływania na kite.
Szkolimy na najnow
szych latawcach oraz deskach renomowanej firmy Wainnman Hawaii

Uczymy indywidualnie oraz grupowo. Poprzez grupę rozumiemy maksymalnie 2 osoby przypadające na jednego instruktora ze sprzętem. Nauka Kitesurfingu jest kwestią indywidualną, zależną od osobistych uwarunkowań takich jak kondycja i stosunek do nowo poznanych sportów. Do nauki kite nie trzeba być silnym, równie dobrze z latawcem radzą sobie filigranowe dziewczyny, mężczyźni jak i osoby mające już kilka siwych głosów na głowie.