SZKÓŁKA


Mamy zaszczyt zaoferować Waszym pociechom cykliczne szkolenia narciarskie w Karpaczu!

Sezon rozpoczynamy w sobotę 06.01.2018 godz. 9.00 (Stok pod Wangiem) i przez kolejne 8 sobót będziemy się spotykać na zajęciach w godz. 9.00-12.00 (w sumie 9 trzy godzinnych bloków zajęciowych z przewidzianą jedną 15/30-minutową przerwą). Jeździmy na Stoku Pod Wangiem (www.podwangiem-ski.pl) i na stoku MACIUŚ (www.macius.eu) – w zależności od obłożenia stoków, wybierzemy tak aby dzieciaki więcej jeździły niż stały w kolejkach. Dzieci na zajęcia prosimy przyprowadzać najpóźniej o 8.50 przygotowane do jazdy tj. przebrane i ze sprzętem, koniecznie w kaskach, z rękawiczkami i kamizelkami, „wysikane” i po śniadaniu. W przypadku spóźnienia dziecko dołącza do grupy po uprzednio samodzielnie wykonanej rozgrzewce!

UBEZPIECZENIE – większość dzieci ubezpieczenie NNW ma wykupione w szkole, jednakże należy pamiętać, że nie należy ono do najwyższych. Ubezpieczenie OC (które jest istotne, gdy dziecko na stoku wyrządzi komuś krzywdę) często jest wykupione przy okazji ubezpieczenia domu lub mieszkania. Proszę się zastanowić i dać znać czy chcą Państwo dokupić jakieś ubezpieczenie, pomożemy. W dniu rozpoczęcia szkolenia będą Państwo podpisywać oświadczenia, że sprawa ubezpieczeń jest uregulowana.

Koszt na sezon 2017/2018 wynosi 900zł (już z wliczonymi karnetami). Wpłaty należy dokonać na konto. Można rozłożyć ją sobie na raty, pierwsza wpłata min. 300zł gwarantuje miejsce w grupie, pozostałą kwotę należy wpłacić nie później niż do 31.12.2017 (liczy się data księgowania).

Z A P R A S Z A M Y