WYPOŻYCZALNIA


W naszej wypożyczalni sprzętu narciarskiego Freaky Boards w Karpaczu znajdą Państwo bogaty asortyment nart, oraz butów narciarskich i snowboardowych najlepszych światowych firm, takich jak ROSSIGNOL, ATOMIC, FISHER, K2, HEAD, SALOMON, DALBELLO. Wszystkie narty i snowboardy są regularnie serwisowe i zadbane z myślą o tym, aby Państwo otrzymali możliwie jak najlepszy sprzęt który na stokach narciarskich Karpacza i okolic będzie spisywał się doskonale.

Pamiętaj, prawidłowo dobrany i ustawiony sprzęt to podstawa bezpiecznej jazdy na stoku.

Zapewniamy profesjonalną pomoc dla Państwa w doborze odpowiednich nart i snowboardu pod względem stopnia zaawansowania, stylu jazdy, a także wagi i wzrostu. W miłej atmosferze, którą zapewnia nasza obsługa w ciągu kilku minut otrzymają Państwo całe niezbędne wyposażenie dla narciarza, i snowboardzisty.

Posiadamy pełen asortyment sprzętu dostosowany zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W celach bezpieczeństwa mogą Państwo wypożyczyć kaski narciarskie. Wszystkie dzieci do lat 16, dbając o ich bezpieczeństwo, otrzymują kask gratis na czas szkolenia w naszej szkółce Freaky Boards.